IOT ile başlayan ileri teknoloji hamlesine adapte olmuş bir alt yapıya sahip olan firmamız, sizlerin IOT alt yapısı kullanan ürünlerinizin plastik aksamlarına ait kalıpların yahut plastik aksamlarının ürünlerini tamamlayabilmek adına hizmet verebilecek yegane fabrikalardan biridir.

IOT nedir en iyi bilen ve tüm yatırımlarımızı bu alanda yapan bir firma olarak, ihtiyaçlarınızı ve gelecekte oluşabilecek tüm ihtiyaçlarınızı şimdiden düşünüyor, buna göre çözümler üretiyoruz.

Örneğin, IOT’nin evlerimizde en yaygın kullanım hali olan Robot Süpürgelerin yerli modelinin kalıbı firmamızca yapılmıştır. Diğer bir deyişle, ilk yerli robot süpürgenin imarı ve mamul hale dönüşmesinde katkımız bulunmaktadır.

Aynı şekilde yerli ve hali hazırda en çok satan drone markası olan Aden’in 2 modeli için, dişliden, kumanda koluna, antenden pervaneye kadar tüm plastik aksama ait kalıpların yapımı ve bunların plastik enjeksiyon ile üretimini firmamız üstlenmiştir.

 • IoT Konusunda En Deneyimli Kalıp Fabrikasıyız.
 • Gelecekte karşılaşılabilecek zorluklar ve yeniliklere şimdiden sizi hazırlarız.
 • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlar ve kaliteden ödün vermeyiz.

Sık Sorulanlar

Aslında kalıp teknoloji bir çok fabrikada aynı standartlar üzerinde işlemektedir, ancak Plastix Mold bunlardan farklı olarak Nesnelerin İnternetini çok iyi kullanmakta sizlere bu minvalde hizmet sunmaktadır. Bu nedenle yüksek teknolojili ürünleriniz için daha kaliteli kalıp imalat etmek için özen gösteriyoruz.

Graphic design lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and type setting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the when an unknown printer took.

Developement lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and type has been the industry's standard dummy text ever since the when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make.

×
img

  Teklif Alın

  Bize Ulaşın

  Telefon

  +90 850 3070557

  Email

  destek@plastixmold.com

  Ulaşım Bilgimiz

  1235 Cad. No 10 Ostim OSB / ANKARA