Günümüzde bir çok plastik enjeksiyon kalıbı yapan firmanın mutfak gereçleri sektörü için bir çok kalıbı yaptığını ve bunlardan ürün elde ettiğini görebilirsiniz. Esasen Mutfak Gereçleri plastik enjeksiyon sanayiinde öncelik olarak 2.sırada diyebiliriz.

Yapılan ürünlerde tasarımdan üretime kadar olan süreçlerin tamamında kaliteli bir yol izlemek, izlenen yol neticesinde elde edilen mamülün hem insana hemde doğaya zarar vermeyecek hammaddelerden üretilmesini sağlamak gibi insan hayat ve yaşam alanına değer veren bir düsturumuz bulunmaktadır.

Plastix Mold olarak Türkiye’nin önde gelen firmalarının bir çoğuna Mutfak Gereçleri konusunda Plastik Enjeksiyon Kalıp hizmeti vermekle birlikte, kalıpların ürüne dönüştürülmesi hususunda da yardımcı olmaktayız.

Şimdiye kadar şu ürünlerin plastik enjeksiyon kalıplarını yaptık,

Sizlerinde

 • Plastik Tabak Enjeksiyon Kalıbı
 • Plastik Çatal Enjeksiyon Kalıbı
 • Plastik Kaçık Enjeksiyon Kalıbı
 • Plastik Saklama Kabı Enjeksiyon Kalıbı
 • Plastik Bardak Enjeksiyon Kalıbı

saklama kalıbı kabı

konusunda plastik enjeksiyon kalıbı ihtiyaçlarınız varsa, firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sektöründe öncü ve dijitalleşmenin öncüsü olmanın verdiği sorumlulukla, kalitenin ve memnuniyetin odak noktamız olduğu bu tür mutfak gereçleri enjeksiyon kalıpları için sizlere yardımcı olmaya hazırız.

Mutfak Gereçleri Plastik Enjeksiyon Kalıplarıyla Alakalı En Çok Sorulanlar

Plastik Çatal yada Plastik Kaşık Enjeksiyon Kalıp fiyatları, kalıbınızın büyüklüğü yani sahip olacağı göz sayısı ile yakından ilgilidir. Kalıbınızda yer almasını istediğiniz göz yani tek baskıda üretmek istediğiniz adet sayısı kalıbınızın ücretini belirleyecektir. Kalıp fiyatının 1000$ ile 2500$ arasında değişebileceğini ve bu fiyat aralığının tamamen taleplerinize göre değişebileceğini unutmayın.

Saklama kabı enjeksiyon kalıbı için fiyat politikamız kalıbın imalatının süresi ve ürünün büyüklüğü ile yakın ilgilidir. Bu yüzden üretilecek ürünü görmeksizin bir fiyat vermek mümkün olmasada ortalama bir kalıbın fiyatının 1000$ ile 2000$ arasında olması beklenebilir. Talep edeceğiniz ek özellikler bu fiyatın artmasına neden olabilir.

Tek seferde almak istediğiniz mamül sayısını göz önüne alarak kalıp içerisindeki ürün göz sayısını belirleyebiliriz. Ne varki göz sayısı arttıkça kalıbınız büyüyecek, kalıp büyüdükçe kalıp ücreti artacak, baskı zorlaşacak ve kalıp revizyon işlemleri daha zor bir hal alacaktır. Üreteceğiniz ürüne göre ortalama göz sayısı bilgisi konusunda tavsiye almak için Kalıp Fabrikası ekibimizle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Firmamız alanında uzman firmalara ait enjeksiyon makinelerini kullanmaktadır. Sizlere sunulabilecek en iyi baskıyı sunmak gibi bir amacımız olduğunun da altını çizmemizde fayda var. Ürünler şahitliğinizde üretilirken onayınızın alındığı numune üzerinden üretim devam edeceği gibi onaylamadığınız hiçbir ürünü teslim almanız talep edilmeyecektir.

Bu konuda Kalıp Fabrikası ekibimizin sizlere yol göstereceğini unutmamalısınız. Maliyet, Süre, Hammadde oranınız hakkında verilecek bilgiden sonra seçim yapmak için bir çok veriye sahip olacaksınız.

×
img

  Teklif Alın

  Bize Ulaşın

  Telefon

  +90 850 3070557

  Email

  destek@plastixmold.com

  Ulaşım Bilgimiz

  1235 Cad. No 10 Ostim OSB / ANKARA