Firmamız plastik enjeksiyon kalıbı konusunda kapsamlı çözümler sunmaktadır. Üretmek istediğiniz herhangi bir plastik mamülün kalıbına ihtiyaç duymanız halinde tersine mühendislik kullanmak suretiyle ürününüzün enjeksiyon kalıbını yaptırabilir ve ürünü elde edebilirsiniz.

Plastik Enjeksiyon Kalıbı konusunda Ankara’da hizmet veren firmamız, sektöründe öncü ve teknolojik olarak rakiplerinin çok ilerisinde yer alan kalıp fabrikasıdır. Aylık ortalama 50 adet plastik enjeksiyon kalıbı imalatıyla birlikte, kalıpların revizyonu ve kalıpların bakımı hizmetlerini de üstlenmektedir.

Ankara’nın en büyük kalıp işleme merkezine sahip olmakla birlikte, kalıp işlemlerinin dijital ortamda takibi, izlenmesi ve iş emri girilmesini sağlayan tek firma olmak, Plastixmold’u diğerlerinden ayırmaktadır.

Plastik Enjeksiyon Kalıbı imalatında en çok dikkat ettiğimiz hususlar şunlardır:

 • Kaliteli Malzeme Kullanılması
 • Ayrıntılı ve Detaycı İş Planının Oluşturulması
 • İş Akışının Müşteri İle Sürekli Paylaşılması
 • Detaycı ve Sorgulayıcı İşçilik Uygulamaları
 • Zamanında Teslimat
 • Talebe Göre Revizyonların Titizlikle Yapılması

Plastixmold, tüm bu bilgilerin ışığında dijitalleşme konusuna çok önem veren bir kalıp fabrikasıdır. Firmamıza teslim edeceğiniz kalıp işlerinizde, iş emrinin girişi itibariyle, hangi tarihte hangi işlemin yapılacağı, işlemlerin durumu gibi bir çok statüyü takip edebileceğiniz plastik enjeksiyon kalıbı proje izleme paneli tarafınıza tanımlanır. Bu panel aracılığı ile imalatını yaptığımız plastik enjeksiyon kalıbınızın durumunu, hangi aşamada olduğunu, hangi tarihte hangi işlemin başlayacağını, yaşanan gecikmeleri ve bu gecikmelerin nedenlerini görebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak mühendislerimiz ve ekibimizle anlık iletişime geçebilir soru ve sorunlarınızı bu panel üzerinden iletebilirsiniz.

Kalıp fabrikamızın tüm iş güvenliği standartlarını karşılayarak çalıştığını ve size ait kalıpların imalatı sırasında iş güvenliğinden de ödün vermediğimizi bilmenizi isteriz. Yüksek güvenlik önlemleri ile üretimini sağladığımız kalıplarınız, gerek personelimizin gerekse sizin kalıplarınızın korunması için en yüksek çabanın sarfedildiği prosedürler uygulanarak imal edilmektedir.

Ortalama kalıp imalatı süremiz, kalıbınızın büyüklüğü ve detaycı işçilik talebine göre değişecektir.

Örnek bir kalıp şu parçalardan müteşekkildir.

Plastik enjeksiyon kalıplarının imalatında asıl süre, bu sistemin tasarımı ve imalatı, kalıbın sahip olduğu karmaşık yapıya göre değişiklik göstermektedir. Ne kadar karmaşık bir kalıp talep edilirse süre o kadar uzayacaktır. Ne varki ekibimiz sizin talep ettiğiniz plastik enjeksiyon kalıbını mümkün olan en kısa sürede işlemeye ve baskıya hazır hale getirmeye çalışacaklardır. Ancak hızlanma çabamız asla kaliteden ödün vermemize neden olmayacak şekilde bir çok detaycı prosedür ve kural ile desteklenmiştir.

Yaptırmak istediğiniz kalıbın fiyatlandırma süreci ortalama 2 iş günü süren bir çalışma ve analiz neticesinde belirlenmektedir. Göndereceğiniz talep formu tüm ince detaylarıyla inelenecek ve gerekli durumlarda sizinle iletişime geçilerek ihtiyaç duyulan bilgiler detaylandırılacaktır.

Ayrıca, talep ettiğiniz göz adedi ve hedeflenen baskı sayısının da göz önünde bulundurulacağını belirtmek isteriz.

 

 

×
img

  Teklif Alın

  Bize Ulaşın

  Telefon

  +90 850 3070557

  Email

  destek@plastixmold.com

  Ulaşım Bilgimiz

  1235 Cad. No 10 Ostim OSB / ANKARA