Petrol ve Doğalgaz gibi doğal kaynakların taşınması, nakli ve bölümlendirilmesi için kullanılan plastiklerin üretimi için yaptığımız kalıp çalışmaları hakkında bilgi alın.

Günümüzde doğal kaynakların efektif kullanımı daha fazla önem arzetmektedir. Bu yüzden saklama alanından nakile ve son kullanıcıya ulaşana dek sunulan hizmetlerin eksiksiz ve kaliteli bir şekilde tamamlanabilmesi için kullanılan plastik aksamlara ait enjeksiyon kalıpları özel ihtimam ve özel işçilik istemektedir. Her fabrikanın üstesinden gelebileceği kalıplar olmadıkları için zaman zaman büyük sorunların ve hataların farkedilmesi zaman alabilmektedir.

Ekibimiz TANAP gibi büyük projeler için ürettiği kalıplar ile birlikte sektörün en büyük doğal kaynaklar için sunulan enjeksiyon kalıpları üreticisi konumdadır. İşlemlerin hızlı tamamlanmasını sağlayan, ince işçiliğe dair özellikle dikkatle inşa edilen mühendislik alt yapımızı da sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Hiçbir aşamada kaliteden ve sunulan hizmetin işçilik süresinden ödün vermeksizin, en kaliteli ve en mükemmel ürünü elde etmenizi sağlayacak kalıpların imalatı için çalışmaktayız. Üretilecek ürünün herhangi bir hata içermemesi için projenin başından sonuna kadar plastik enjeksiyon kalıbı bir çok simülasyona tabi tutulacak ve elde edilecek üründeki olası hatalar öncede tespit edilerek tarafınıza bildirilecektir.

×
img

  Teklif Alın

  Bize Ulaşın

  Telefon

  +90 850 3070557

  Email

  destek@plastixmold.com

  Ulaşım Bilgimiz

  1235 Cad. No 10 Ostim OSB / ANKARA