Engineering is concerned with the development, improvement, and implementation of inte grated systems of people, money, knowledge, information, equipment, energy, materials, analysis and synthesis, as well as the mathematical, physical and social sciences together with the principles and methods of engineering design to specify, predict, and evaluate the results to be obtained from such systems or processes.

İnşaat sektöründe, plastik enjeksiyon kalıbının kullanım alanı diğer sektörler kadar yoğunluklu olmamakla birlikte vazgeçilmez unsurlardan biri haline geldiğini belirtmekte fayda var. İnşaatlarda kullanılan bir çok malzemenin plastik aksamları için Plastik Enjeksiyon kalıbına ihtiyaç duyulmaktadır.

Firmamız, inşaat ve yapı sektöründe faaliyet gösteren üreticiler için plastik enjeksiyon kalıbı üretimi hususunda uzmanlaşmıştır. Yapı malzemelerinin plastik aksamlarının üretimi için destek olmak, planlama yapılmasını sağlamak ve olası aksaklıkların öngörülerek önüne geçilmek için yapılacak mühendislik çalışmalarında sizlere yardımcı olacak bir ekibe sahip durumdayız.

Yapı sektöründeki bir çok plastik aksam içeren mekanizmanın imalatı için ihtiyacınız olan plastik parçaların imalatını üstlenebileceğimiz gibi bu parçalara ait plastik enjeksiyon kalıplarını da imal edebiliriz.

Plastix Mold, sektördeki bir çok yapı firmasının kalıp imalat işlerini üstlenmektedir. Aynı zamanda arızalanan ve kırılan kalıpların revizyonunu da yapmaktadır. Tüm bunları dikkate aldığınızda, yapı ve inşaat sektöründeki kalıp fabrikalarının arasındaki deneyimimizle diğer firmaların önüne çıkmaktayız.

İhtiyacınız olan ürünlerin kalıp fiyatlandırması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Research

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, injected humour, or randomised words which don't look even slightly believablThere are many variations of passages.

Graphic design lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and type setting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the when an unknown printer took.

Developement lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and type has been the industry's standard dummy text ever since the when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make.

×
img

  Teklif Alın

  Bize Ulaşın

  Telefon

  +90 850 3070557

  Email

  destek@plastixmold.com

  Ulaşım Bilgimiz

  1235 Cad. No 10 Ostim OSB / ANKARA