Plastik Çanta Kalıbı İmalatı

Plastik çanta kalıbı için ihtiyaç duyacağınız her türlü çözümü üretebilmek adına profesyonel ekibimiz ile yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Çanta Kalıbının Plastik olması yada farklı bir mamülden olması sizin üretim metodunuzla yakından ilgilidir.

Plastik çantaların bir kaç ana başlık altında toplandığını görebilirsiniz;

 • Saklama Çantaları
 • Drone Çantaları
 • Alet Çantaları
 • Taşıma Çantaları

Firmamız Drone Çantaları ve Alet Çantaları konusunda uzmanlaşmış olmakla birlikte, Türkiye’nin ilk drone üreticisi olmasının verdiği iş hassasiyeti nedeniyle bu sektörde uzmanlaştığının altını çizmeliyiz.

Firmamız gerek talep edilen çanta modelinin, tersine mühendislik ile plastik kalıbının yapılmasını, gerekse üretim prosedürlerinde kullanılacak hammaddenin belirlenmesi gibi bir çok detayı sizin için çalışma yaparak tarafınıza bildirebilir. Böylece sizlerde elde etmek istediğiniz çanta için plastik çanta kalıbı yaptırmak konusunda daha detaylı bilgiye sahip olursunuz.

Herhangi bir ürün için yapılabilecek özel plastik çantalardan, genel kullanım amaçlı çantalara kadar geniş bir yelpazede çanta kalıbı üretimimiz bulunmaktadır. Eğer sizlerde bir çanta kalıbı ürettirmek ve çanta kalıplarıyla alakalı bilgi almak istiyorsanız, iletişime geçerek bilgi talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Çanta kalıbı yaptırırken dikkat edilmesi gereken hususları şu şekilde sıralayabiliriz,

 1. Kullanım amacı
 2. Mukavemet Tipi
 3. Muhafaza Şekli
 4. Satış Kanalı

Bu maddelere karar verdikten sonra talep edeceğiniz çanta kalıbının imalatının daha da kolaylaşacağını söylemek isteriz. Özellikle bu maddeler netleştiğinde kullanacağınız hammadde tipi de belirlenmiş olacağından plastik çanta üretim maliyetinizi de netleştirmiş olacaksınız. Bu size plastik çantanın satışı ve imalatı arasında nasıl farklar olduğunu da anlamanızda fayda sağlayacaktır.

Standart formatta üretimi yapılabilecek bir çok ebattaki plastik çanta için, hızlı ve seri üretim talebiniz varsa mutlaka bir plastik çanta kalıbı imalatı yaptırmalısınız.

Plastixmold sizlere hem plastik çanta kalıbı üretiminde hemde bu kalıbı kullanarak çanta üretiminde yol gösterecek ve en ideal üretim prosedürünü seçmenizde yardımcı olacaktır.

 

Plastik Çanta Örnekleri

Plastik Çanta Kalıbında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir plastik takım çantası yada herhangi bir ürünün taşıma çantasını yaptırmak için yola çıktığınızda dikkat etmeniz gereken bazı konular hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Alt başlıklar halinde plastik çanta kalıbı hakkında şu konulara dikkat etmeliyiz

 

Kaç Adet Kalıptan Oluşacak?

Bir çanta genellikle üst ve alt kapak olarak 2 ana parçadan ve menteşe, kapatma tutamakları ile el tutamağı gibi bir kaç ekstra parçadan müteşekkildir. Eğer alt ve üst kapaklar simetrikse bu durumda size teklif edilecek kalıplama şekli, 1 adet kapak kalıbı olacaktır. Ancak giriş yolluklarının kapakların kenarlarından değilde kapağın ortasından verilmesi sıcak yada soğuk yolluk farketmeksizin yolluğun izinin kapaklarda görünmesine neden olacaktır.

Bunun gibi sadece problem oluştuktan sonra analiz edebileceğiniz problemlerin önüne geçebilmek için yapmanız gereken nasıl kalıplar istediğinize ve kaç adet kalıptan oluşacağına karar vermekttir.

×
img

  Teklif Alın

  Bize Ulaşın

  Telefon

  +90 850 3070557

  Email

  destek@plastixmold.com

  Ulaşım Bilgimiz

  1235 Cad. No 10 Ostim OSB / ANKARA