Sağlık ekipmanları plastik enjeksiyon kalıpları konusunda en deneyimli firmalardan olmakla birlikte hangi konuların öncelik arzettiği hususunda geniş bir bilgi birikimine sahibiz.

Sağlık ekipmanları plastik enjeksiyon kalıpları konusunda en deneyimli firmalardan olmakla birlikte hangi konuların öncelik arzettiği hususunda geniş bir bilgi birikimine sahibiz.

Sağlık ekipmanları için ihtiyacınız olan plastik enjeksiyon kalıplarını hazırlamak ve bunların gerekli tüm standartları karşıladığından emin olarak üretilmesini sağlamanız için sizlere yardımcı olmaya her daim hazırız.

Amacımız, yüksek kalite ve sorunsuz imalatı yapma imkanını sunacak kalıpları imal ederek sizlere sunmaktır. Bir çok firmanın aksine kalite öncelik verdiğimiz ana unsur, gerek üretim öncesi ve gerek üretim sonrasında tüm testlerin tamamen bitmesiyle hazır mamul elde edebilmenizdir. Yani üretim öncesi tüm testlerin tamamlanıp sizlere sorunsuz ve isteklerinizi tam anlamıyla karşılamış olan bir kalıp hizmeti sunmaktır.

Sağlık sektöründeki plastik enjeksiyon kalıplarının diğer sektörlerdeki kalıplardan farklı olması gereken bir çok ek özelliği bulunmaktadır. Bunların dikkate alınmadığı bir çok projenin hatalarının, mamül ortaya çıktığı anda farkedildiğini ve bu hataların bir çoğunun da geri döndürülemez olduğunun farkındayız. Bu yüzden ekibimiz sizlere en iyi ve ideal fikirleri sunmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Sağlık Ekipmanları Enjeksiyon Kalıpları İçin Sık Sorulanlar

Bir kalıbın fiyatlandırılması sırasında geleneksel metodlar bir çok etkeni fiyatlandırmaya dahil edecektir. Ancak PlastixMold Dijital Kalıp Fabrikasıdır ve geleneksel metodların aksine hareket eder. Projenizin fiziki büyüklüğüne bağlı olarak ücretlendirmeniz değişebilir ancak firmamızdan mutlaka projeniz için bilgi almayı unutmayın.

Projenizin büyüklüğü kalıp teslim süresini uzatacaktır. Ne varki, Plastixmold olarak bu süreçleri dijital olarak yürüten tek firma olmamız tadını çıkararak, anlık bildirimlerle kalıbınızın atolyelerimiz içerisindeki hareketini izleyebilir, tüm süreçten haberdar olabilirsiniz. Ayrıca haftalık bilgilendirmeler ve kalıp video/fotolarıyla atölyemizi ziyaret etmeden, değerli vaktinizi kendinize ayırarak tüm süreci takip edebilirsiniz.

Sadece karşılıklı anlaşılması durumunda müşterilerimizi referans olarak gösterebilmemizi sağlayacak bir gizlilik sözleşmemiz mevcuttur. Sizlerin gizlilik sözleşmelerini de, daha önce bir çok firmaya yaptığımız gibi, inceleyerek uygunluk verebilir ve sizlerin sözleşmesi üzerinden hareket edebiliriz.

Firmamız sizlere ürünlerinizin talep ettiğiniz kalitede üretilmesi için, tarafımızca yapılan kalıpların, enjeksiyon makinelerine bağlanmaları ve mamül hale getirilmeleri hususunda da destek sunmaktadır. Talep etmeniz durumunda plastik enjeksiyon fiyatlandırmamızı da talep edebilirsiniz.

×
img

  Teklif Alın

  Bize Ulaşın

  Telefon

  +90 850 3070557

  Email

  destek@plastixmold.com

  Ulaşım Bilgimiz

  1235 Cad. No 10 Ostim OSB / ANKARA